Krzysztof Dybowski

Powiślak (urodzony na Karowej), który nigdy nie opuścił swojej ukochanej dzielnicy. Absolwent Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie i Podyplomowych Studiów Menadżerskich przy SGH. Licencjonowany Zarządca Nieruchomości, zorientowany w potrzebach mieszkańców i aktualnych regulacjach prawnych. Członek Rady Parafialnej przy Parafii Św. Trójcy na Solcu oraz Zarządu Rady Osiedla Powiśle-Solec. Pełni funkcję konsultanta i doradcy merytorycznego dla wspólnot mieszkaniowych we współpracy z Radnymi Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Członek Stowarzyszenia „Mieszkańcy Śródmieścia” i zarządu Fundacji „Wspólna Warszawa”. Pasjonat wędkowania, stały bywalec Mazur, meloman, organizator koncertów, gitarzysta. Mieszka na terenie SBM Torwar przy ul. Okrąg.